+48 32 768 31 33

ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: ella@ella.pl

Jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Jakość

Od lat utrzymujemy stabilną i znaczącą  pozycję na rynku odzieżowym, nieustannie podejmując działania mające na celu rozwój naszej firmy. Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli każdego klienta.

Naszą misją jest dostarczanie usług wyłącznie na najwyższym poziomie. Dbamy o systematyczną modernizację parku maszynowego i oprogramowania. Wykorzystujemy w produkcji wyłącznie dodatki krawieckie od najlepszych producentów.

Krawiectwo na najwyższym poziomie

Zadowolenie klienta jest podstawowym warunkiem skutecznego funkcjonowania i rozwoju naszej firmy. Każdy klient oraz każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Terminowa realizacja umów pozwala budować nam wizerunek stabilnego i wiarygodnego partnera. W trosce o komfort pracy naszych klientów, prowadzimy szczegółową dokumentację realizowanych zamówień.

Staramy się kształtować wizerunek naszej firmy jako nowoczesnej, dobrze zorganizowanej i efektywnie działającej. Decydując się na współpracę z nami, zawsze będą mieli Państwo gwarancję najwyższej jakości usług.