+48 32 768 31 33

ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: ella@ella.pl

Jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Krawiectwo Miarowe

Wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej, połączone z wiedzą i praktyką w szyciu odzieży damskiej i męskiej, pozwala nam na stworzenie stroju wyjątkowego, nie tylko ze względu na oryginalne wzornictwo, ale również świetną jakość i komfort użytkowania.

Oferujemy szycie strojów dla niewielkich grup osób chcących podkreślić pozytywny wizerunek firmy poprzez wprowadzenie jednolitego ubioru. Wspólnie z Klientem ustalamy cel i okazję, na którą strój ma być przeznaczony, prezentujemy tkaniny, fasony, podszewki, akcesoria oraz sposoby wykończenia ubioru. Nasze tkaniny pochodzą tylko od renomowanych, europejskich producentów. Istnieje możliwość znakowania strojów poprzez zastosowanie sitodruku, druku transferowego lub haftów. W oparciu o przedstawione modele możemy zaproponować ubiory, które będą w pełni odpowiadały charakterowi Państwa firmy.

Krawiectwo – nasza pasja.

Szycie na miarę gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki. Kierujemy się zasadą, że nasz Klient musi czuć się zawsze komfortowo i wygodnie w stroju przez nas szytym.

Znakomita jakość, wzornictwo dostosowane do Państwa oczekiwań i pełny komfort noszenia, to główne zalety współpracy z nami.