+48 32 768 31 33

ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: ella@ella.pl

Jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów.

O firmie

Spółka ELLA jest firmą o ugruntowanej pozycji wśród krajowych i zagranicznych producentów odzieży. Swoją renomę zdobywaliśmy podnosząc stale jakość naszych usług, jak również poprzez staranne dopasowanie oferty do wymogów naszych kontrahentów.

Pomagamy wdrażać najbardziej wyjątkowe pomysły w realia rynku branży odzieżowej. Dzięki temu firmy z którymi współpracujemy bez trudu osiągają swoje cele biznesowe.

Jesteśmy rzetelną firmą i doświadczonym partnerem w biznesie.

Produkujemy konfekcję w pełnym zakresie asortymentów odzieży damskiej i męskiej, z tkanin oraz dzianin. Świadczymy głównie usługi w przerobie uszlachetniającym, wykonując konfekcję z surowców powierzonych przez kontrahentów zagranicznych. Oferujemy usługi w zakresie tworzenia konstrukcji odzieżowych na bazie dostarczonych rysunków, zdjęć czy wzorów. Wykonujemy stopniowanie i układy kroju. Odszywamy pierwowzory, modele i kolekcje. Opracowujemy dokumentację techniczną. Oferujemy serwis w zakresie zakupu dodatków i materiałów niezbędnych do realizacji powierzonych zleceń. Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle odzieżowym. Produkcję wykonujemy w zakładzie własnym w Tarnowskich Górach i we współpracy z kilkudziesięcioma producentami na terenie Polski.