+48 32 768 31 33

ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: ella@ella.pl

Jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Współpraca

Już od ponad dwudziestu pięciu lat zaopatrujemy wiodących polskich i europejskich producentów odzieży w starannie przygotowane wyroby. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

>Ogromny nacisk kładziemy na bliską współpracę z każdym klientem. Jest ona niezbędna do zrozumienia potrzeb i specyfiki ich działalności.

Naszymi klientami są projektanci, firmy z branży fashion, a także renomowane firmy konfekcyjne oferujące odzież korporacyjną.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Spółka ELLA zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą profesjonalny zespół, zaangażowany w produkcję ubrań o wysokiej jakości. W zakresie naszych usług mieści się zarówno możliwość realizacji zleceń przerobowych, jak i szycie pojedynczych sztuk na miarę. Szczycimy się dostarczaniem produktów doskonałych jakościowo, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Naszym celem jest zadowolenie klienta i wierzymy, że jest to klucz do sukcesu.

Do współpracy zapraszamy zakłady dziewiarskie oraz dobrze wyposażone szwalnie specjalizujące się w konfekcji damskiej i męskiej z tkanin oraz dzianin.