+48 32 768 31 33

ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: ella@ella.pl

Jakość

Naszym głównym celem jest dostarczanie na rynek odzieży najwyższej klasy, której jakość zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Krawiectwo Konfekcyjne

Produkujemy konfekcję w pełnym zakresie asortymentów odzieży damskiej i męskiej, z tkanin oraz dzianin.W zależności od wymagań i stopnia trudności zamówień, złożonych przez naszych Klientów, czas wykonania usługi waha się od kilku dni, do maksimum 4 tygodni.

Nasza wiedza i doświadczenie, wsparte dokładną kontrolą na wszystkich etapach produkcji, gwarantują najwyższą jakość szytych przez nas ubrań.

Doskonała jakość i terminowość produkcji.

Dostosowujemy procesy produkcyjne zakładu do indywidualnych wymogów Klienta. W przypadku zlecenia szycia według danego rodzaju tkaniny, oferujemy serwis w zakresie jej zakupu, a także dostarczenie dodatków i akcesoriów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami dodatków krawieckich takich jak: FREUDENBERG, AMMAN, COATS, DEVETEX. Do gotowych ubrań drukujemy także etykiety rozmiarowe i surowcowe. Posiadamy własny dział przygotowania produkcji, który opiera się na wykorzystaniu systemu GRAFIS, co pozwala na opracowanie szablonów podstawowych, stopniowanie ich oraz opracowanie układów kroju. Istnieje także możliwość opracowania szablonów na podstawie danych przysłanych drogą elektroniczną.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość i terminowość świadczonych usług.